DORAST
II. LSDZ
FC Baník HN Prievidza & Handlová – Petržalka 2:2 (1:1)
Góly: Lenhard, Gunda
Ostatné zápasy: Karlova Ves – PFA ViOn 2:0, Komárno – Gabčíkovo 4:1, Púchov – Topoľčany 1:0, Skalica – Nové Zámky 5:1, Lok. Trnava – Levice 6:0, Domino – Dubnica 3:1, Inter – P. Bystrica 2:2, Myjava – Malacky 9:0. Dohrávka: Domino – Gabčíkovo 2:3.
1. Myjava 21 18 3 0 91:15 57
2. Skalica 21 16 0 5 83:21 48
3. Inter 21 12 4 5 57:24 40
4. P. Bystrica 21 11 5 5 57:30 38
5. Karl. Ves 21 11 2 8 38:35 35
6. Malacky 21 9 6 6 35:36 33
7. Petržalka 21 10 2 9 36:46 32
8. PFA ViOn 21 9 4 8 36:38 31
9. Púchov 21 9 3 9 49:38 30
10. Lok. Trnava 21 9 3 9 46:40 30
11. Horná Nitra 21 9 2 10 57:50 29
12. Gabčíkovo 21 8 5 8 46:39 29
13. Topoľčany 21 9 0 12 26:45 27
14. Dubnica 21 7 5 9 42:35 26
15. Komárno 21 6 4 11 51:69 22
16. Domino Ba 21 4 3 14 26:50 15
17. N. Zámky 21 4 0 17 16:105 12
18. Levice 21 2 1 18 15:91 7
II. LMDZ
FC Baník HN Prievidza & Handlová – Petržalka 1:3 (1:1)
Gól: Habánik
Ostatné zápasy: Karlova Ves – PFA ViOn 1:1, Púchov – Topoľčany 1:1, Skalica – Nové Zámky 4:1, Komárno – Gabčíkovo 0:3, Lok. Trnava – Levice 6:0, Domino – Dubnica 2:1, Inter – P. Bystrica 3:1, Myjava – Malacky 5:0. Dohrávka: Domino – Gabčíkovo 0:3.
1. Myjava 21 18 3 0 83:13 57
2. Inter 21 16 2 3 67:23 50
3. Petržalka 21 15 3 3 57:24 48
4. Lok. Trnava 21 13 5 3 44:16 44
5. Gabčíkovo 21 14 1 6 59:23 43
6. Horná Nitra 21 12 3 6 56:45 39
7. Domino Ba 21 12 1 8 47:29 37
8. PFA ViOn 21 11 3 7 32:31 36
9. Topoľčany 21 10 4 7 57:34 34
10. Karl. Ves 21 8 5 8 47:42 29
11. Dubnica 21 7 1 13 42:39 22
12. Komárno 21 5 5 11 25:46 20
13. Malacky 21 4 6 11 24:48 18
14. Skalica 21 3 8 10 21:36 17
15. P. Bystrica 21 5 1 15 25:50 16
16. N. Zámky 21 3 2 16 20:82 11
17. Púchov 21 2 3 16 21:63 9
18. Levice 21 2 2 17 16:99 8
IV. LIGA SZ
Dolná Súča - D. Vestenice 1:0 (0:0)
Kanianka - N. Rudno 2:3 (0:2)
Góly: Gunda, Beňo – Nedeliak, Štrbák 2
Ostatné zápasy: Beluša – Mokrý Háj 5:2, Holíč – Nová Dubnica 2:4, Nemšová – Kúty 3:0 kont., hostia na zápas nepricestovali, Tr. Turná – Borčice 0:5, Bošany – Led. Rovne 0:5.
1. Beluša 18 15 1 2 79:19 46
2. Led. Rovne 17 12 1 4 71:22 37
3. Kúty 18 11 2 5 54:25 35
4. Nemšová 18 10 4 4 66:28 34
5. Borčice 18 9 6 3 56:18 33
6. Mokrý Háj 18 10 1 7 59:53 31
7. Nitr. Rudno 17 9 2 6 37:30 29
8. Nová Dubnica 17 8 2 7 40:34 26
9. Tr. Turná 17 7 3 7 40:50 24
10. Bošany 18 6 2 10 44:58 20
11. Dol. Vestenice 16 4 4 8 30:46 16
12. Tr. Stankovce 17 4 3 10 30:49 15
13. Dol. Súča 17 4 0 13 22:73 12
14. Holíč 18 2 3 13 19:83 9
15. Kanianka 18 2 2 14 18:77 8
V. LIGA SEVER
Častkovce – Ned.-Brezany odložené
Hrá sa 3.5. o 17:00 hod.
Ostatné zápasy: Domaniža - Selec 7:0, Klát. N. Ves - Stará Turá 1:3, Horná Poruba - Ladce 3:0, FK Turani - Prečín 2:4, Bošáca - Drietoma 3:1, Streženice - Chynorany 2:4, Košeca - Melčice-Lieskové 3:0
1. Ned.-Brezany 18 15 2 1 84:11 47
2. Chynorany 18 15 0 3 80:20 45
3. H. Poruba 18 12 2 4 44:22 38
4. Častkovce 18 12 0 6 79:63 36
5. Košeca 18 11 3 4 33:22 36
6. Klát. Nová Ves 19 11 1 7 48:37 34
7. Prečín 18 9 1 8 55:41 28
8. Domaniža 19 9 0 10 50:47 27
9. Streženice 19 7 2 10 41:73 23
10. Selec 19 7 1 11 39:65 22
11. Stará Turá 18 7 0 11 39:42 21
12. Mel.-Lieskové 18 5 2 11 33:66 17
13. Ladce 18 5 1 12 25:48 16
14. Turani 18 4 2 12 35:67 14
15. Drietoma 18 3 4 11 30:45 13
16. Bošáca 18 2 3 13 19:65 9
MAJSTROVSTVÁ OBLASTI
Sebedražie – FC Baník HN Prievidza & Handlová B 4:1 (1:1)
Góly: Staňo, Svitok, Murko, Nemec - Riška
Lehota pod Vt. – Uhrovec 2:3 (2:2)
Góly: Gažúr, Bobok
Veľké Uherce - Veľké Bielice 4:2 (2:1)
Nitr. Pravno – Šimon.-Partizánske 3:2 (2:2)
Góly: Daniš, Balčirák, Elischer
Chren.-Brusno - Žabokreky nad Nitrou 10:1 (5:1)
Góly: Lekár, Benko, Kvostka, Bátora, Debnár, Halbavý, Kováč 3, vlastný
Dolné Naštice – Pravenec 4:1 (0:0)
Gól: Grom
Skačany – Čereňany 1:0 (0:0)
1. Ch.-Brusno 16 15 0 1 75:18 45
2. D. Naštice 16 14 1 1 88:16 43
3. N. Pravno 17 12 1 4 78:24 37
4. Šimonovany 16 10 0 6 52:21 30
5. Pravenec 16 9 1 6 51:32 28
6. Uhrovec 16 8 1 7 31:30 25
7. Lehota p/Vt. 14 8 0 6 48:20 24
8. Čereňany 16 7 0 9 35:40 21
9. Skačany 16 7 0 9 47:63 21
10. Sebedražie 15 6 0 9 36:52 18
11. Horná Nitra B 14 5 0 9 39:67 15
12. Žabokreky n/N. 16 4 0 12 37:108 12
13. V. Bielice 16 1 1 14 24:86 4
14. V. Uherce 16 1 1 14 12:76 4
I. TRIEDA
Opatovce nad Nitrou – Hradec 13:1 (6:1)
Góly: M. Šimo, Hollý 2, S. Šimo 2, Daubner, Čičmanec 4, Marko, Bruňanský, vlastný - Králik
Kamenec pod Vt. – Liešťany 4:2 (1:0)
Góly: Radosa, Palárik 2, Žigmund – Pánis, Šlabjar
Rud. Lehota – Div. Nová Ves 1:6 (0:3)
Góly: Belanec – Kohút, Siekel, Horvát 3, Talian
Zem. Kostoľany – Cigel odložené
Hrá sa 5.4. o 16:30 hod.
1.Zem. Kostoľany 8 8 0 0 71:6 24
2.Kamenec pod Vt. 8 7 0 1 56:18 21
3.Liešťany 8 5 1 2 27:11 16
4.Div. Nová Ves 9 3 3 3 40:31 12
5.Rud. Lehota 9 4 0 5 24:35 12
6.Opatovce nad Nit. 9 3 1 5 33:23 10
7.Cigeľ 8 3 1 4 25:21 10
8.Valaská Belá 8 2 0 6 14:52 6
9.Hradec 9 0 0 9 5:98 0
ŽIACI
I. LSŽZ U15
FC Baník HN Prievidza & Handlová – Senica 0:4 (0:3)
Ostatné zápasy: PFA ViOn – FC Nitra 1:3, Myjava – Inter 3:0, Petržalka – Trenčín 1:2, Levice - Dun. Streda 3:0, Púchov - Karlova Ves 0:1, Trnava - Slovan 0:3.
1. Senica 16 15 0 1 56:9 45
2. Slovan 16 12 3 1 66:7 39
3. FC Nitra 16 12 2 2 50:10 38
4. Trenčín 16 11 2 3 53:17 35
5. Sp. Trnava 16 9 1 6 30:21 28
6. Karl. Ves 16 8 3 5 19:14 27
7. Dun. Streda 16 7 2 7 31:29 23
8. Petržalka 16 6 4 6 15:27 22
9. Inter 16 5 3 8 10:14 18
10. Levice 16 3 4 9 17:31 13
11. Púchov 16 3 3 10 17:36 12
12. Myjava 16 3 1 12 19:47 10
13. PFA ViOn 16 3 1 12 12:48 10
14. Horná Nitra 16 0 1 15 7:92 1
I. LSŽZ U14
FC Baník HN Prievidza & Handlová – Senica 0:1 (0:1)
Ostatné zápasy: PFA ViOn – FC Nitra 0:5, Levice – Dun. Streda 0:1, Myjava – Inter 2:1, Petržalka – Trenčín 2:3, Púchov – Karlova Ves 0:2, Trnava – Slovan 0:0.
1. Dun. Streda 16 15 0 1 71:6 45
2. Sp. Trnava 16 13 2 1 69:15 41
3. FC Nitra 16 13 1 2 72:12 40
4. Slovan 16 12 1 3 55:11 37
5. Inter 16 9 1 6 37:21 28
6. Trenčín 16 8 2 6 29:31 26
7. PFA ViOn 16 8 0 8 26:41 24
8. Senica 16 6 5 5 28:16 23
9. Karl. Ves 16 5 4 7 19:26 19
10. Púchov 16 3 2 11 13:62 11
11. Myjava 16 2 3 11 8:40 9
12. Horná Nitra 16 1 4 11 14:67 7
13. Levice 16 2 1 13 12:68 7
14. Petržalka 16 1 2 13 8:45 5
I. LMŽ U13
Senica - FC Baník HN Prievidza & Handlová 10:6
Ostatné zápasy: Trenčín – Trnava 13:4, Karlova Ves – Myjava 16:4, Inter – Púchov 10:4, Dun. Streda – Levice 18:6, Slovan – Petržalka 13:4. FC Nitra - PFA ViOn hrajú 29. 4.
1. Slovan 16 15 0 1 282:49 45
2. Trenčín 16 14 0 2 233:62 42
3. Dun. Streda 16 13 0 3 195:50 39
4. FC Nitra 15 12 0 3 196:37 36
5. Senica 16 12 0 4 145:88 36
6. Sp. Trnava 16 11 0 5 207:79 33
7. Inter 16 9 0 7 131:141 27
8. Karl. Ves 16 7 1 8 125:113 22
9. Horná Nitra 16 6 0 10 121:161 18
10. Levice 16 4 0 12 85:210 12
11. Púchov 16 3 1 12 94:184 10
12. PFA ViOn 15 3 0 12 58:161 9
13. Petržalka 16 1 0 15 32:350 3
14. Myjava 16 0 0 16 42:261 0
I. LMŽ U12
Senica - FC Baník HN Prievidza & Handlová 6:11
Ostatné zápasy: Dun. Streda – Levice 15:3, Trenčín – Trnava 18:4, Karlova Ves – Myjava 19:1, Inter – Púchov 8:5, Slovan – Petržalka 15:0. FC Nitra – PFA ViOn dohrajú 29. 4.
1. Slovan 16 14 0 2 245:62 42
2. FC Nitra 15 12 1 2 247:60 37
3. Trenčín 16 12 1 3 171:91 37
4. Horná Nitra 16 10 2 4 174:99 32
5. Inter 16 10 1 5 123:59 31
6. Dun. Streda 16 9 1 6 152:66 28
7. Sp. Trnava 16 9 0 7 163:125 27
8. Púchov 16 9 0 7 103:77 27
9. Petržalka 16 8 2 6 73:105 26
10. Senica 16 6 0 10 90:146 18
11. PFA ViOn 15 4 0 11 58:149 12
12. Karl. Ves 16 2 1 13 85:193 7
13. Levice 16 1 1 14 42:227 4
14. Myjava 16 0 0 16 31:298 0
III. LSŽ SEVER
Horovce – Nováky 2:3 (2:1)
Góly: Fergel, Hanus, Hrdý
Kanianka - N. Pravno 4:3 (4:2)
Góly: Cmarko, Hanus 2, Veselý – Offertáler, Srnka, Žilla
Nová Dubnica – N. Rudno odložené
Hrá sa 19.4. o 15:00
Ostatné zápasy: Led. Rovne – N. Mesto 1:3 (0:1), Nemšová mala voľno.
1. Nemšová 8 7 1 0 30:7 22
2. Led. Rovne 9 6 1 2 25:11 19
3. Kanianka 9 5 2 2 23:17 17
4. N. Pravno 9 4 1 4 26:17 13
5. Nováky 9 4 0 5 27:25 12
6. N. Mesto 9 4 0 5 18:23 12
7. Horovce 9 3 0 6 19:21 9
8. N. Rudno 8 2 2 4 13:24 8
9. N. Dubnica 8 0 1 7 8:44 1
III. LMŽ SEVER
Horovce – Nováky 2:1 (1:0)
Gól: Kišš
Kanianka - N. Pravno 1:1 (0:1)
Gól: Martinec - Mečiar
Nová Dubnica – N. Rudno odložené
Hrá sa 19.4. o 16:30
Ostatné zápasy: Led. Rovne – N. Mesto 0:1 (0:1), Nemšová mala voľno.
1. N. Mesto 9 8 0 1 30:5 24
2. Kanianka 9 5 3 1 22:14 18
3. N. Pravno 9 5 2 2 27:12 17
4. Led. Rovne 9 5 1 3 40:13 16
5. Nováky 9 4 0 5 25:20 12
6. Nemšová 8 3 1 4 17:21 10
7. N. Dubnica 8 2 0 6 10:35 6
8. N. Rudno 8 2 0 6 24:51 6
9. Horovce 9 1 1 7 13:37 4
III. TŽS
Opatovce nad Nitrou – Cigeľ 3:1 (2:0)
Góly: Madura, Smetánka, Vaško - Maťo
Malinová – Chren.-Brusno 7:2 (2:2)
Góly: Štefan 6, Gebrlín – Rendek, Žubor
Kľačno – FC Baník HN Prievidza & Handlová BaHan 0:11 (0:7)
Góly: Lacko 4, Poloncy 4, Štefaňák, Zeleňanský, Kluka
Tužina - Ned.-Brezany 0:5 (0:3)
Góly: Drška 3, Hromada, Valchovník
Koš – Poruba 2:7 (0:2)
Góly: Beka 2 – Gaman 3, Kurbel 3, Bugár
1.Malinová 11 11 0 0 73:11 33
2.FC Baník HN B 11 8 0 3 70:20 24
3.Cigeľ 11 7 0 4 41:22 21
4.Opatovce nad Nitr. 11 7 0 4 29:31 21
5.Ned.-Brezany 11 6 1 4 39:30 19
6.Koš 11 4 2 5 49:59 14
7.Sebedražie 10 4 1 5 32:28 13
8.Chren.-Brusno 11 3 2 6 19:34 11
9.Poruba 11 3 1 7 26:37 10
10.Tužina 11 2 1 8 10:37 7
11.Kľačno 11 1 0 10 5:84 3
III. TŽJ
Lehota pod Vt. – Bystričany 7:1 (4:0)
Góly: Kopčan 3, Mokoš 2, Hoos, Fábry - Barta
Zemianske Kostoľany – Čereňany 2:3 (0:1)
Góly: Nehéz, Súkeník – Kacina 2, Florek
Oslany - Valaská Belá 1:3 (1:1)
Góly: Čierny – Kňažek, Sondorová, Šramková
Liešťany – Div. Nová Ves 2:4 (1:2)
1.Dolné Vestenice 8 7 1 0 39:2 22
2.Valaská Belá 9 7 1 1 27:7 22
3.Lehota pod Vt. 9 7 0 2 26:19 21
4.Oslany 9 5 0 4 33:21 15
5.Div. Nová Ves 9 5 0 4 31:25 15
6.Bystričany 9 4 0 5 41:23 12
7.Čereňany 9 2 0 7 13:32 6
8.Liešťany 9 1 0 8 18:41 3
9.Zem. Kostoľany 9 1 0 8 10:68 3
ŽENY
II. LIGA ŽENY B
Trenčín - FC Baník HN Prievidza & Handlová 3:3 (3:1)
Góly: Zatlkajová, Tipulová, Majtényiová
Ostatné zápasy: P. Bystrica – Bánovce 1:1, L. Mikuláš – Beluša 2:5, Topoľčany – Ružomberok 0:1
1.Ružomberok 10 6 2 2 34:16 20
2.Topoľčany 10 6 1 3 16:13 19
3.Oravský Podzámok 9 6 0 3 22:13 18
4.Trenčín A 10 5 2 3 37:19 17
5.P. Bystrica 10 5 2 3 24:20 17
6.Bánovce 9 3 4 2 15:15 13
7.FC Baník HN 10 2 4 4 20:22 10
8.Beluša 10 2 1 7 11:28 7
9.Lip. Mikuláš 10 0 2 8 6:39 2
I. LIGA ŽIAČKY B
Trenčín - FC Baník HN Prievidza & Handlová 0:5 (0:2)
Góly: Kurinová, Tkáčiková 2, Vravková, Komová
Ostatné zápasy: P. Bystrica - Bánovce 18:0 (7:0), Topoľčany - Tr. Teplice hrajú 12. 4. o 16.00 h, Dubnica a Beluša mali voľno.
1. Horná Nitra 9 9 0 0 51:1 27
2. P. Bystrica 8 7 0 1 53:7 21
3. Trenčín 9 5 0 4 24:23 15
4. Beluša 8 4 0 4 27:11 12
5. Bánovce 8 3 1 4 31:38 10
6. T. Teplice 7 2 1 4 10:29 7
7. Topoľčany 8 1 0 7 3:48 3
8. Dubnica 7 0 0 7 0:42 0
PRÍPRAVKY
U11 B
Topoľčany – Kanianka 12:3
Ostatné zápasy: Pov. Bystrica – Bánovce 4:9, Partizánske malo voľno.
1. Partizánske 6 6 0 0 76:8 18
2. Topoľčany 7 5 0 2 55:36 15
3. Bánovce 7 2 0 5 32:41 6
4. P. Bystrica 6 2 0 4 32:66 6
5. Kanianka 6 1 0 5 26:70 3
U10 A
Púchov – FC Baník HN Prievidza & Handlová 11:17 (3:10)
Góly: Gatial 3, Homola, Lajčiak, Krpelan, Kurbel 4, Medzihorský 2, Čičmanec, Lahký 2, Kulich 2
1.FC Baník HN 7 6 0 1 230:87 18
2.Trenčín 6 5 0 1 216:74 15
3.Senica 6 2 0 4 86:164 6
4.Púchov 6 2 0 4 82:160 6
5.Myjava 5 0 0 5 43:172 0
U9 B
Topoľčany – Kanianka 25:1
Ostatné zápasy: Pov. Bystrica – Bánovce 17:7, Partizánske mali voľno.
1.Topoľčany 7 6 0 1 92:36 18
2.P. Bystrica 6 4 0 2 56:20 12
3.Bánovce 7 4 0 3 87:60 12
4.Partizánske 6 1 0 5 19:63 3
5.Kanianka 6 1 0 5 27:102 3