DORAST
II. LSDZ
Predohrávka:
P. Bystrica – Prievidza 1:1 (0:1)
Gól: Lenhard
3. kolo:
Prievidza - Karlova Ves 1:6 (1:2)
Gól: Krasko
Ostatné zápasy: PFA ViOn – Dev. N. Ves 6:2, Topoľčany – Malacky 4:0, Komárno – Skalica 0:2, Lok. Trnava – Gabčíkovo 1:0, Inter – Dubnica 4:5, Bánovce – Púchov 1:5, Petržalka – P. Bystrica 5:0. Myjava – Nové Zámky odložili na 5. 9. Predohrávka: N. Zámky – Komárno 2:0.
1. Dubnica 3 3 0 0 20:4 9
2. PFA ViOn 3 3 0 0 14:3 9
3. Skalica 3 3 0 0 11:2 9
4. Lok. Trnava 3 2 1 0 6:2 7
5. Prievidza 4 2 1 1 8:8 7
6. Petržalka 3 2 0 1 9:5 6
7. N. Zámky 3 2 0 1 4:3 6
8. Karl. Ves 3 1 2 0 9:4 5
9. Myjava 2 1 1 0 5:1 4
10. P. Bystrica 4 1 1 2 7:9 4
11. Inter 3 1 0 2 6:8 3
12. Malacky 3 1 0 2 5:8 3
13. Púchov 3 1 0 2 5:10 3
14. Topoľčany 3 1 0 2 4:13 3
15. Komárno 4 1 0 3 1:12 3
16. Gabčíkovo 3 0 0 3 1:4 0
17. Dev. N. Ves 3 0 0 3 3:12 0
18. Bánovce 3 0 0 3 3:13 0
II. LMDZ
P. Bystrica – Prievidza 1:0 (1:0)
3. kolo:
Prievidza - Karlova Ves 2:1 (0:0)
Góly: Pogádl, Píš
Ostatné zápasy: PFA ViOn – Dev. N. Ves 11:1, Topoľčany – Malacky 2:3, Komárno – Skalica 5:1, Lok. Trnava – Gabčíkovo 5:1, Inter – Dubnica 2:2, Bánovce – Púchov 1:1, Petržalka – P. Bystrica 3:0. Myjava – Nové Zámky odložili na 5. 9. Predohrávka: P. Bystrica – Prievidza 1:0.
1. Petržalka 3 3 0 0 10:0 9
2. Prievidza 4 3 0 1 6:2 9
3. Dubnica 3 2 1 0 17:4 7
4. Inter 3 2 1 0 12:3 7
5. PFA ViOn 3 2 0 1 19:4 6
6. Lok. Trnava 3 2 0 1 7:4 6
7. Skalica 3 2 0 1 5:6 6
8. P. Bystrica 4 2 0 2 5:10 6
9. Komárno 4 2 0 2 9:15 6
10. Myjava 2 1 1 0 4:1 4
11. Karl. Ves 3 1 1 1 5:4 4
12. Púchov 3 1 1 1 4:4 4
13. Gabčíkovo 3 1 0 2 9:11 3
14. Malacky 3 1 0 2 3:10 3
15. Bánovce 3 0 1 2 1:6 1
16. N. Zámky 3 0 0 3 1:9 0
17. Topoľčany 3 0 0 3 5:14 0
18. Dev. N. Ves 3 0 0 3 1:16 0
IV. LIGA SZ
Beluša - Nedožery-Brezany 10:0 (3:0)
Kanianka - Tr. Stankovce 1:0 (1:0)
Gól: Čatloš
Chynorany - D. Vestenice hrajú 29.8.
N. Rudno – Bošany hrajú 29.8.
Ostatné zápasy: Borčice – Tr. Turná 3:1, Holíč – Dolná Súča hrajú 29.8. Zápas Nemšová – Led. Rovne sa hrá 6.9.
1.Beluša 1 1 0 0 10:0 3
2.Borčice 1 1 0 0 3:1 3
3.Kanianka 1 1 0 0 1:0 3
4.Chynorany 0 0 0 0 0:0 0
5.Holíč 0 0 0 0 0:0 0
6.Nitr. Rudno 0 0 0 0 0:0 0
7.Nemšová 0 0 0 0 0:0 0
8.Led. Rovne 0 0 0 0 0:0 0
9.Bošany 0 0 0 0 0:0 0
10.Dolná Súča 0 0 0 0 0:0 0
11.Dolné Vestenice 0 0 0 0 0:0 0
12.Tr. Stankovce 1 0 0 1 0:1 0
13.Tr. Turná 1 0 0 1 1:3 0
14.Ned.-Brezany 1 0 0 1 0:10 0
MAJSTROVSTVÁ OBLASTI
Nitrianske Pravno - Chrenovec-Brusno 3:3 (2:0)
Góly: Elischer, Balčirák, Tínes - Madaj, Debnár, Halbavý
Zemianske Kostoľany - Liešťany 10:0 (3:0)
Góly: M. Palárik 3, L. Turanský 2, M. Dado 2, Laurinec, Páleník, Benko
Diviacka Nová Ves - Valaská Belá 9:0 (4:0)
Góly: Horvát 4, J. Dávid Melis 3, Mäsiar, Enrico Kováč
Handlová – Cigeľ 8:0 (4:0)
Góly: Hruška, Šovčík, Rosival 3, Kolesa, Vajda 2
Lehota pod Vt. – Čereňany 9:0 (5:0)
Góly: Rybanský, Černák 2, Lauš 6
Opatovce nad Nitr. - Kamenec pod Vt. 2:7 (2:4)
Góly: Bielik, Čičmanec – Pavkeje, Žigmund, Hrdý 2, Švec 3
1.Kamenec pod Vt. 3 3 0 0 14:4 9
2.Zem. Kostoľany 2 2 0 0 24:0 6
3.Sebedražie 2 2 0 0 13:0 6
4.Div. Nová Ves 3 2 0 1 15:4 6
5.Lehota pod Vt. 3 2 0 1 13:5 6
6.Pravenec 2 1 1 0 8:2 4
7.Chren.-Brusno 3 1 1 1 5:7 4
8.Liešťany 3 1 1 1 5:14 4
9.Handlová 3 1 0 2 12:6 3
10.Nitr. Pravno 2 0 2 0 4:4 2
11.Valaská Belá 3 0 1 2 2:14 1
12.Opatovce nad Nitr. 2 0 0 2 3:11 0
13.Cigeľ 2 0 0 2 0:18 0
14.Čereňany 3 0 0 3 1:30 0
ŽIACI
II. LSŽ
Hlohovec – Prievidza 1:2 (0:2)
Góly: Vrajko, Delunas
Ostatné zápasy: Sereď – ČFK Nitra 3:0, Partizánske – Topoľčany 1:4, Šaľa – Myjava 1:0, Štúrovo – Moravany 3:1, Nové Zámky – Dubnica 2:3, P. Bystrica – Komárno 1:0, Trebatice – Piešťany 4:1, Bánovce – Lok. Trnava 2:8. Dohrávka: Komárno – Sereď 0:3.
1. Prievidza 4 4 0 0 10:1 12
2. Sereď 4 4 0 0 10:2 12
3. Topoľčany 4 3 0 1 12:4 9
4. ČFK Nitra 4 2 0 2 17:5 6
5. Lok. Trnava 3 2 0 1 12:5 6
6. Dubnica 3 2 0 1 10:6 6
7. Šaľa 3 2 0 1 5:3 6
8. Trebatice 4 2 0 2 5:5 6
9. P. Bystrica 3 2 0 1 2:8 6
10. Myjava 4 1 1 2 3:4 4
11. Piešťany 4 1 1 2 4:10 4
12. Štúrovo 4 1 1 2 5:13 4
13. N. Zámky 4 1 0 3 8:9 3
14. Bánovce 4 1 0 3 14:16 3
15. Partizánske 4 1 0 3 4:6 3
16. Moravany 3 1 0 2 3:7 3
17. Komárno 4 1 0 3 4:10 3
18. Hlohovec 3 0 1 2 2:16 1
II. LMŽ
Hlohovec – Prievidza 0:18 (0:7)
Góly: Mažár 2, Krasko 2, Grajcar, Haľama 2, Pastierik 4, Haronik 4, Málek 2, vlastný
Ostatné zápasy: Sereď – ČFK Nitra 2:4, Šaľa – Myjava 5:2, P. Bystrica – Komárno 0:2, Štúrovo – Moravany 3:3, Nové Zámky – Dubnica 7:1, Partizánske – Topoľčany 4:0, Trebatice – Piešťany 6:1, Bánovce – Lok. Trnava 2:9. Dohrávka: Komárno – Sereď 7:0.
1. Komárno 4 4 0 0 22:2 12
2. Prievidza 4 3 1 0 39:4 10
3. N. Zámky 4 3 1 0 21:7 10
4. Lok. Trnava 3 3 0 0 28:4 9
5. Trebatice 4 3 0 1 12:9 9
6. Moravany 3 2 1 0 10:3 7
7. Partizánske 4 2 0 2 7:6 6
8. Myjava 4 2 0 2 9:11 6
9. Bánovce 4 2 0 2 15:18 6
10. Štúrovo 4 1 1 2 12:19 4
11. ČFK Nitra 3 1 0 2 6:9 3
12. Dubnica 3 1 0 2 7:12 3
13. Šaľa 3 1 0 2 5:16 3
14. Topoľčany 4 1 0 3 2:13 3
15. Piešťany 4 1 0 3 7:19 3
16. P. Bystrica 3 0 0 3 1:13 0
17. Sereď 4 0 0 4 7:24 0
18. Hlohovec 2 0 0 2 0:21 0
III. LSŽ SZ
Prievidza B – Holíč 0:3 (0:0)
Nové Mesto – Nováky 4:0 (2:0)
Kanianka mala voľno
Dohrávka:
Nemšová – Nováky 0:4 (0:1)
Góly: Poništiak, Žigmund, Baránek, Nechala
Ostatné zápasy: Kúty – Led. Rovne 10:1, Nemšová – Častkovce 5:1, Gbely – Moravany B hrajú 7.9., Myjava B – Horovce hrajú 13:9.
1.Kanianka 2 2 0 0 14:0 6
2.Kúty 3 2 0 1 17:6 6
3.Nové Mesto 2 2 0 0 9:0 6
4.Horovce 2 2 0 0 9:1 6
5.Holíč 3 2 0 1 6:3 6
6.Nováky 3 2 0 1 6:5 6
7.Myjava B 1 1 0 0 2:1 3
8.Nemšová 3 1 0 2 6:7 3
9.Led. Rovne 3 1 0 2 5:25 3
10.Moravany B 1 0 0 1 0:2 0
11.Prievidza B 2 0 0 2 1:5 0
12.Dubnica B 1 0 0 1 0:5 0
13.Gbely 2 0 0 2 3:9 0
14.Častkovce 2 0 0 2 2:11 0
III. LMŽ SZ
Prievidza B – Holíč 4:0 (3:0)
Góly: Šinko, Oršula, Bezák, Sedlák
Nové Mesto – Nováky 3:0 (2:0)
Kanianka mala voľno
Dohrávka:
Nemšová – Nováky 3:5 (0:3)
Góly: Lehotkai, Hrdý 2, Čierny, Blaho
Ostatné zápasy: Kúty – Led. Rovne 16:0, Nemšová – Častkovce 2:3, Gbely – Moravany B hrajú 7.9., Myjava B – Horovce hrajú 13:9.
1.Kúty 3 3 0 0 28:1 9
2.Gbely 2 2 0 0 19:0 6
3.Nové Mesto 2 2 0 0 14:1 6
4.Prievidza B 2 2 0 0 12:1 6
5.Myjava B 1 1 0 0 8:0 3
6.Moravany B 1 1 0 0 6:0 3
7.Kanianka 2 1 0 1 7:6 3
8.Častkovce 2 1 0 1 3:6 3
9.Nováky 3 1 0 2 6:14 3
10.Holíč 3 1 0 2 3:13 3
11.Nemšová 3 0 0 3 6:11 0
12.Dubnica B 1 0 0 1 1:11 0
13.Horovce 2 0 0 2 1:12 0
14.Led. Rovne 3 0 0 3 0:38 0
III. TŽS
Sebedražie – Chren.-Brusno 0:8 (0:4)
Góly: L. Blaho 3, F. Pekár 2, V. Rendek 2, Belák
Handlová – Ned.-Brezany 2:1 (1:1)
Góly: D. Poloncy 2 - Bílik
Poruba - Opatovce nad Nitrou 2:4 (0:2)
Góly: Priehoda - L. Košarišťan 2, Spillere, Jurík, Romančák (vl. gol)
Cigeľ - Koš 11:0 (4:0)
Góly: A. Komová 4, M. Čertíková 3, A. Svitok 2, Dudáš, M. Čertíková ( m)
Tužina - Lazany 2:0 (1:0)
Góly: Vravková, Gross
Pravenec – Malinová 4:1 (3:1)
Góly: Machajdík, Žilla, Mečiar, Štefan – Elischer
1.CIgeľ 1 1 0 0 11:0 3
2.Chren.-Brusno 1 1 0 0 8:0 3
3.Pravenec 1 1 0 0 4:1 3
4.Opatovce nad Nitr. 1 1 0 0 4:2 3
5.Tužina 1 1 0 0 2:0 3
6.Handlová 1 1 0 0 2:1 3
7.Ned.-Brezany 1 0 0 1 1:2 0
8.Poruba 1 0 0 1 2:4 0
9.Lazany 1 0 0 1 0:2 0
10.Malinová 1 0 0 1 1:4 0
11.Sebedražie 1 0 0 1 0:8 0
12.Koš 1 0 0 1 0:11 0
III. TŽJ
Bystričany - Dolné Vestenice 1:2 (0:1)
Góly: Radosa - Pavel Braun, Samuel Mekýš
Zemianske Kostoľany - Valaská Belá 1:3 (1:1)
Góly: Špaňo - K. Sondor 2, Kodaj
Diviacka Nová Ves - Oslany 6:3 (3:3)
Góly: D. Čičmanec 3, M. Dadík 2, Tkač - Pihík, Karak, Štálniková
Čereňany - Lehota pod Vt. nehrali
Domáci sa zo súťaže odhlásili.
Liešťany – Nitr. Rudno 0:0
1.Div. Nová Ves 1 1 0 0 6:3 3
2.Valaská Belá 1 1 0 0 3:1 3
3.Dolné Vestenice 1 1 0 0 2:1 3
4.Liešťany 1 0 1 0 0:0 1
5.Nitr. Rudno 1 0 1 0 0:0 1
6.Lehota pod Vt. 0 0 0 0 0:0 0
7.Bystričany 1 0 0 1 1:2 0
8.Zem. Kostoľany 1 0 0 1 1:3 0
9.Oslany 1 0 0 1 3:6 0
ŽENY
II. LIGA ŽENY B
Prievidza mala voľno
Ostatné zápasy: O. Podzámok – P. Bystrica 1:2, Beluša – Trenčín 0:11, Topoľčany – Bánovce 1:1.
1.Trenčín 2 2 0 0 18:2 6
2.Topoľčany 2 1 1 0 4:2 4
3.P. Bystrica 2 1 1 0 4:3 4
4.Prievidza 1 0 1 0 2:2 1
5.Bánovce 1 0 1 0 1:1 1
6.Or.Podzámok 2 0 0 2 3:9 0
7.Beluša 2 0 0 2 1:14 0
I. LIGA ŽIAČKY
Senica – Prievidza 6:0 (4:0)
Ostatné zápasy: Tr. Teplice – Trenčín 1:7, Nitra – Šaľa 11:0, D. Streda – Myjava 0:7, 1. Trnava a NMŠK Ba mali voľno.
1. Slovan 2 1 1 0 17:1 4
2. N. Zámky 2 1 1 0 10:1 4
3. FC Nitra 2 1 0 1 14:6 3
4. Myjava 1 1 0 0 7:0 3
5. Senica 1 1 0 0 6:0 3
6. Trnava 1 1 0 0 6:3 3
7. Prievidza 2 1 0 1 8:7 3
8. Trenčín 2 1 0 1 7:17 3
9. Tr. Teplice 1 0 0 1 1:7 0
10. Dun. Streda 2 0 0 2 0:16 0
11. Šaľa 2 0 0 2 1:19 0
NMŠK Ba ešte nehral.