DOSPELÍ
IV. LIGA SZ
Dohrávané 16. kolo (1. mája o 16.30 hod., STREDA)
Púchov – D. Vestenice (10.30 hod.)
Krtovce - Lehota p/Vt. (11.00 hod.),
Kanianka – Križovany
Tr. Stankovce – N. Pravno
Častkovce - Horná Nitra
Ostatné zápasy: Prečín – Partizánske, Holíč – Bošany, H. Obdokovce – N. Dubnica
V. LIGA SEVER
Dohrávané 16. kolo (1. mája o 16.30 hod., STREDA)
Kamenec p/Vt. – Šimonovany
Oslany – Podolie
Stará Turá - Z. Kostoľany
Cigeľ - Malá Čausa
Ostatné zápasy: Ľuborča – Borčice, Horná Poruba - Tr. Teplice, Ladce – V. Uherce, Ilava – voľno.
MAJSTROVSTVÁ OBLASTI
Dohrávané 16. kolo (1. mája o 16.30 hod., STREDA)
Opatovce nad Nitrou – Pravenec
Sebedražie - Veľké Bielice
Chynorany – Ráztočno
Lazany - Nitrianske Rudno
Bystričany – Malinová
Nedanovce - Diviacka Nová Ves
Ostatné zápasy: Dežerice – Uhrovec, Veľký Klíž – Skačany
I. TRIEDA
Dohrávané 14. kolo (1. mája o 16.30 hod., STREDA)
Chrenovec-Brusno – Kľačno
Poruba - Valaská Belá
Rudnianska Lehota – Čavoj
Tužina - Nováky B
Mačov – Hradec
Liešťany - Nitrianske Sučany
Podhradie – Bojnice
II. TRIEDA
Dohrávka 13. kola (1. mája o 10.00 hod., STREDA)
Kostolná Ves - Koš
DORAST
IV. LIGA SZ
Dohrávané 16. kolo (1. 5. o 14.00 hod., STREDA)
Horná Nitra B – Moravany
N. Rudno – Krakovany
Nováky - Tr. Stankovce
Ostatné zápasy: Beluša - P. Bystrica, Ilava - N. Dubnica, V. Kostoľany - Led. Rovne, Brvnište – Vrbové, Holíč – Boleráz
V. LIGA SEVER
Dohrávané 16. kolo (1. mája o 14.00 hod., STREDA)
Horná Poruba - D. Vestenice
Kanianka – Bošáca
Ostatné zápasy: Prečín – Partizánske, Tr. Turná - Stará Turá, Opatová n/V. – Papradno, D. Kočkovce – Plevník, Bošany – Dubodiel, Kolačín - Drietoma
MAJSTROVSTVÁ OBLASTI
Dohrávané 16. kolo (1. mája o 14.00 hod., STREDA)
Opatovce nad Nitrou - Pravenec
Sebedražie - Veľké Bielice
Nitrianske Pravno - Ráztočno
Veľké Uherce - Hradec
Lazany - Chynorany
Veľký Klíž - Skačany
Bystričany - Kamenec pod Vtáčnikom
ŽIACI
II. LSŽ a LMŽ
Dohrávané 16. kolo (1. mája o 10.00 a 12.00 hod., STREDA)
Horná Nitra – Skalica
Ostatné zápasy: J. Bohunice - P. Bystrica, Nemšová – Šamorín, Nové Mesto - Nové Zámky, Hlohovec - ČFK Nitra, Štúrovo - Lok. Trnava, Piešťany – Šurany, PFA ViOn - Mor. Sv. Ján
III. LSŽ a LMŽ SEVER
Dohrávané 14. kolo (1. mája o 10.00 a 12.00 hod., STREDA)
D. Vestenice - N. Rudno
Partizánske – Nováky
Dohňany - Horná Nitra B
Lehota p/Vt. – Svinná
Led. Rovne – Kanianka
N. Dubnica - Beluša
III. TŽS
Dohrávané 12. kolo (1. mája o 10.00 hod., STREDA)
Sebedražie – Tužina
Kľačno - Poruba
ŽENY
II. LIGA SEVER
Dohrávka: (1. mája o 10.00 hod.)
Horná Nitra - Orlové