FUTBAL: Nepriestrelnosť brankára Kušníra prerušil hráč Koša

GÓLY: Bilčik 3, Kečkeš 2, I. Černák

ROZHODOVAL: J. Majzlan, 40 divákov

FC BANÍK B: Ondrejovič – Štefka (53. Gregor), Stránsky (79. Žabka), Kurinec, Andrejčák, Kečkeš, Verze (68. Král), Bublák, Vaculík, Černák, Bilčik

RADOBICA: Kmeť – R. Jančich, Uhlár, Grolmus, J. Jančih, Čmiko, Bartolen, Beseda, Švec, Trník (77. Švarc), Repa

Domáci v prvom polčase nevyužili gólové príležitosti, keď streli Černáka míňali bránu. V 19. min sa do úniku dostal Švec, ktorý bol faulovaný a kopal sa pokutový kop. Skóre však aj po jedenástke ostalo nezmenené, keď penaltu zahodil sám faulovaný. Po peknej kombinácii Bilčík-Kurinec-Kečkeš-Bilčík sa vyznamenal brankár hostí Kmeť. Do druhého polčasu domáci nastúpili ako vymenení a v 46. min. po akcii Štefka-Černák-Verze s prehľadom skóroval Bilčik. Hostia pohrozili v 54. min., Repa však trafil iba do brankára Ondrejoviča. V 60. a 62. min. Kečkeš zvyšuje na 3:0. Ďalší únik Repu končí gólom na 3:1. V 77. min. sa Kurinec pohral s obranou hostí a Bilčik zvýšil už na 4:1. V 82. min. Kečkeš vysunul Bilčika – 5:1. Skóre stretnutia uzavrel I. Černák na 6:1.

IGOR BELÁK

Diviaky nad Nitricou - Veľká Čausa 8:2 (3:1)

GÓLY: Cako 4, Ďurta ml., Ďurta st., Marcek, Kolárik - Takácz, Vican

ROZHODOVAL: Mokrý, 80 divákov

D.N.NITR.: Ševčík - Valuška, Koššo, Ďurta ml., Halmo, Pružinec, Marcek, Ďurta st., Jestrebský, Cako, Kolárik, str: Kovár

V.ČAUSA: Šimorka - Hanko, Volf, Takácz, Rajčányi, Osvald, Vican, Gašparovič, Jamrich, Parničan, Potapov, str: Ďuriš

Výsledok hovorí za všetko. O osude zápasu bolo rozhodnuté ešte do polčasu. Domáci si z chuti zastrieľali proti oslabeným hosťom.

ŠTEFAN GAMAN

Temeš - Nitrica 7:2 (4:0)

GÓLY: Michale 4, Oravec 2, Regeš - Král 2

ROZHODOVAL: Majzlan, 50 divákov

TEMEŠ: Šimko - Lapin, Krištof, Hrdý, Trungel, Balaščák, regeš, Marko, Blaho, Oravec, Michale, str: andris, Vrška

NITRICA: Kováč - Kňaz, Kerpner, Král M., Štrbák, Jorda, Radošány, Bruška, Koryčanský, Šimurka, Král Mi., str: Rus

Domáci v tomto zápase konečne prelomili streleckú smolu a výborným výkonom sa zaskvel najmä útočník Michale, ktorý strelil úvodné štyri góly domácich. Druhý polčas priniesol ďalšie presné zásahy na oboch stranách. Hostia aj napriek vysokej prehre zanechali sympatický dojem.

JOZEF BERNÁT

Koš - Nedožery Brezany 5:1 (2:0)

GÓLY: Pieš, Pipíška, Breznický, Podolec, Bičan - Kačír

ROZHODOVAL: Mareček, 50 divákov

KOŠ: Kušnír - Kučera, Idrányi, Perniš, Pažický, Podolec, Adámik, Píš, Weiss, Breznický, Pieš, str: Pipíška, Bičan, Rybárik, Kobulda

NED. BREZANY: Bušík - Vrabec, Kramár, Pružinec, Tóth, Macháč, Boško, Vavro, Trosko, Krebes, Šmercel, str: Šifalovič, Kačír

Po opatrnom začiatku mali šancu na prvý gól domáci po faule na Breznického, ale samotný faulovaný hráč pokutový kop nepremenil. Do polčasu však Košovci predsa len dvakrát skórovali. Druhé dejstvo začali náporom hostia, ale domáci kontrolovali z rýchlych protiútokov. Až za stavu 4:0 hostia predsa len vsietili gól a ukončili tak 580 minútovú nepriestrelnosť domáceho brankára Kušníra.

JÁN MJARTAN

FK Mesto Prievidza – Čereňany 3:1 (1:0)

GÓLY: Drozd 2, Richtér – Assemacher (11m)

ROZHODOVAL: Gebrlin , 30 divákov

FK MESTO: Valko – ďurina, Oboňa, Tužinčin, Vrták, Rovňak P. , Daniš, Pekár, Rovňák T. , Drozd, Šramka str: Richtér, Schuler

ČEREŇANY: Kopera – Holdoš M. , Mešina, Holdoš L. , Bartoš, Assemacher, Baláž Martin, Hvojník, Mikula, Baláž Miroslav, Rybnický str: Kobes, Kučerka

Domáci boli vo všetkých smeroch lepší. V zápase bola vymyslená penalta na strane hostí, ktorú aj využili. Hostia ešte dvakrát nastrelili tyčku.