DOSPELÍ
MRZ
28. 9. o 15.30 h
Komárno – FC Baník Horná Nitra
Ostatné zápasy: Bánovce - Domaniža, Veľký Meder - Led. Rovne, 29. 9. o 15.30 h J. Bohunice - Gabčíkovo, Beluša - Galanta, Tr. Stankovce - V. Ludince, Palárikovo - FC Nitra jun., Topoľníky - Neded
IV. LIGA SZ
29. 9. o 15.30 h
Častkovce - D. Vestenice
Lehota p/Vt. - Borčice
Kanianka - H. Obdokovce
Ostatné zápasy: Holíč - Bošany, Križovany - Šimonovany, N. Dubnica - Prečín, Solčany - Partizánske, Modranka - Tr. Teplice
V. LIGA SEVER
28. 9. o 11.00 h
Horovce - Malá Čausa
o 15.30 h
Oslany - Tr. Turná
N. Pravno – Cigeľ
Z. Kostoľany – Ladce
29. 9. o 15.30 h
Kamenec p/Vt. - Stará Turá
V. Uherce – Lazany
Ostatné zápasy: H. Poruba - Chocholná-Velčice, Podolie - Ilava
MAJSTROVSTVÁ OBLASTI
29. 9. o 15.30 hod.
Dežerice – Pravenec
Dolné Naštice - Rudnianska Lehota
Nitrianske Rudno – Ráztočno
Veľký Klíž – Uhrovec
Sebedražie - Diviacka Nová Ves
Skačany – Malinová
28. 9. 15.30
Opatovce nad Nitrou – Chynorany
29. 9. 11.00
Veľké Bielice - Nedanovce
I. TRIEDA
29. 9. o 15.30 hod.
FC Baník Horná Nitra B - Nitrianske Sučany
Bystričany – Čavoj
Diviaky nad Nitricou – Kľačno
Poruba - Valaská Belá
Tužina – Liešťany
Hradec – Bojnice
28. 9. 12.15
Nováky – Chren.-Brusno
II. TRIEDA
29. 9. o 15.30 hod
Veľká Lehôtka – Čereňany
Nitrica - Temeš
Koš – Ned.-Brezany
Kostolná Ves - Podhradie
DORAST
II. LSDZ a LMDZ
27. 9. o 10.00 a 12.30 h
Horná Nitra - Nové Zámky
III. LSD a LMD
28. 9. o 10.00 a 12.30 h
Boleráz - Horná Nitra B
IV. LIGA SZ
28. 9. o 10.00 h
Nováky - D. Vestenice
29. 9. o 13.00 h
N. Rudno - Tr. Stankovce
Ostatné zápasy: Nemšová – Beluša, Holíč – Ilava, N. Dubnica - V. Kostoľany, Plevník-Drieňové – Partizánske, Bošany – Vrbové, Brvnište má voľno., Dohrávka: 26. 9. o 16.00 h Nemšová - Brvnište (Černej, Majerík).
V. LIGA SEVER
29. 9. o 13.00 h
Kanianka - Papradno
MAJSTROVSTVÁ OBLASTI
29. 9. o 13.00 hod.
Kamenec pod Vtáčnikom – Pravenec
Bystričany – Lazany
Veľký Klíž - Valaská Belá
Sebedražie - Veľké Uherce
28. 9. 14.00
Veľké Bielice - Klátova Nová Ves
28. 9. 13.00
Opatovce nad Nitrou – Čereňany
28. 9. 13.00
Nitrianske Pravno - Ráztočno
I. TRIEDA
29. 9. o 13.00 hod.
Diviaky nad Nitricou – Liešťany
Cigeľ – Ned.-Brezany
28. 9. 15.30
Malá Čausa - Chrenovec-Brusno
ŽIACI
II. LSŽ a LMŽ
28. 9. o 10.00 a 12.00 h
Piešťany - Horná Nitra
III. LSŽ a LMŽ SEVER
28. 9. o 10.00 a 12.00 h
D. Vestenice – Nemšová
Papradno - Led. Rovne
Z. Kostoľany - N. Dubnica
Beluša – Bánovce
N. Rudno - Horná Nitra B
Svinná – Kanianka
29. 9. o 10.00 a 12.00 h
Nováky - Nové Mesto
II. TSaMŽ
28. 9. o10.00 a11.30 hod.
Kamenec pod Vtáčnikom - Nitrianske Pravno
Lehota pod Vtáčnikom - Cigeľ
III. TŽS
29. 9. o 10.00 hod.
Hradec – Ráztočno
Kľačno - Nedožery-Brezany
Tužina – Chren.-Brusno
Koš – Malinová
28. 9. 10.00
Sebedražie – Lazany
29. 9. 13.15
Poruba - Opatovce nad Nitrou
III. TŽJ
29. 9. o 10.00 hod.
Diviaky nad Nitricou – Oslany
Čereňany - Diviacka Nová Ves
Liešťany - Rudnianska Lehota
ŽENY
II. LIGA ŽENY ZÁPAD
28. 9. o 15.00 h
Horná Nitra - Púchov