FUTBAL: Napriek prehre budú na čele zimovať Nedožery-Brezany

GÓLY: Jamriška – Mrtvik, Jarošinec 2

ROZHODOVAL: Majzlan, 40 divákov

V. ČAUSA: Šimurka – Hanko, Takács, Párničan, Rajčányi, Bartolen, Jamriška, Oswald, Kalaba, Urban

ČEREŇANY: Máliška – Gaži, Kučerka, L. Holdoš, Poliak, Kobes, Bartoš, M. Holdoš, Mikula, Baláž, Mrtvik, str: Jarošinec, Goča, Gogora

Napriek tomu, že sa hostia ujali vedenia, domácim sa podarilo vyrovnať, a tak skončil aj prvý polčas. Keďže už vyzeral zápas na remízu, hostia začali častejšie zamestnávať domáce brankára, ktorý dlho odolával. Hosťom sa však nakoniec podarilo streliť dva góly, ktoré rozhodli.

PETER ĎURIŠ

Nitrica - Veľká Lehôtka 0:3 (0:1)

GÓLY: Mjartan, Kozák, Mihalička

ROZHODOVAL: Mokrý, 50 divákov

NITRICA: Kerpner – Ma. Kráľ, Olejka, Gašparovič, Kováč, Štrbák, Mokrý, Šuň, Kňaz, Bruška, Mi. Kráľ, str: Radošány, Jorda, Grznár

V. LEH.: Kobulda – Režo, Kutálek, Švolík, Bátora, Telesz, Kozák, Mjartan, Šimo, Mihalička, Matejov

Domáci si na začiatku vytvorili pár sľubných šancí, ktoré však nedokázali pretaviť do zmeny skóre. Jeden gól síce strelili, no zakončujúci hráč bol v postavení mimo hry. Potvrdilo sa známe pravidlo nedáš-dostaneš, keď do polčasu skórovali hostia – 0:1. Po zmene strán sa obraz hry nezmenil, i keď sa viac snažili domáci, góly strieľali iba hostia, a tak zápas skončil dosť nespravodlivo 0:3.

MICHAL KRÁĽ

Kostolná Ves – Temeš 2:1 (0:1)

GÓLY: Jurenka, Parči - P. Oravec

ROZHODOVAL: Poliaček, 100 divákov

Domáci boli od začiatku lepším tímom, hostí nepúšťali do žiadnych šancí. Výnimkou bol rohový kop, po ktorom Oravec nečakane otvoril skóre. Domáci však naďalej hrali svoji futbal a po góloch Jurenku a Parčiho strhli víťazstvo na svoju stranu.

FRANTIŠEK PAPRANEC

Podhradie – Ned.-Brezany 4:3 (2:2)

GÓLY: Homoľa 3, Mistrík – R. Mokrý, Vavro, Macháč

ROZHODOVAL: Sedlák, 100 divákov

PODHRADIE: Sokolík – Dudáš, Kmeťko, Cipov, Chudý, Gašparovič, Jakab, Matuškov, Mistrík, Homoľa, Bukovan

NED.-BREZANY: Flimel – Solárik, R. Mokrý, Šnirc, Vrabec, Macháč, Boško, Vavro, J. Mokrý, Krebes, Kramár, str: Chudý, Tóth

Domáci začali aktívne, keď sa už v 3. min. ujali vedenia. Hostia následne, v 6. min. vyrovnali. V 13. min. strhli domáci vedenie opäť na svoju stranu krásnym gólom Homoľu. Hostia však minút pred koncom opäť vyrovnali – 2:2. V 50. min. sa hostia prvýkrát ujali vedenia. Následne domáci zvýšili svoju aktivitu a do konca zápasu hosťom prakticky nič nedovolili. V 75. min. stav domáci zrovnali a za svoju aktivitu boli v poslednej minúte odmenení víťazným gólom.