DOSPELÍ
IV. LIGA SZ
6. 9. o 16.00 h
FC Baník Horná Nitra – Beluša
7. 9. o 16.00 h
Tr. Teplice - Kanianka
V. LIGA SEVER
6. 9. o 16.00 h
D. Vestenice - Myjava B
Z. Kostoľany – Podolie
7. 9. o 16.00 h
Malá Čausa – V. Uherce
Stará Turá – Cigeľ
Ladce - Lehota p/Vt.
MAJSTROVSTVÁ OBLASTI
7. 9. o 16.00 hod.
Malá Hradná - Kamenec pod Vtáčnikom
Čereňany - Rudnianska Lehota
Dežerice - Nitrianske Pravno
Skačany – Oslany
Nitrianske Rudno - Horná Nitra B
Veľký Klíž - Opatovce nad Nitrou
7. 9. 11.00
Veľké Bielice – Sebedražie
I. TRIEDA
7. 9. o 16.00 hod.
Diviacka Nová Ves – Ráztočno
Tužina – Malinová
Koš – Bystričany
Pravenec – Poruba
Diviaky nad Nitricou – Kľačno
6. 9. 16.00
Hradec – Chren.-Brusno
6. 9. 16.00
Nováky - Nitrianske Sučany
II. TRIEDA
7. 9. o 16.00 hod.
Veľká Lehôtka – Ned.-Brezany
Valaská Belá - Veľká Čausa
Bojnice – Temeš
Čavoj – Nitrica
Liešťany - Podhradie
DORAST
II. LSDZ a LMDZ
6. 9. o 10.00 a 12.30 h
Dúbravka - Horná Nitra
IV. LIGA SZ
6. 9. o 13.30 h
D. Vestenice - Dolná Súča
o 16.00 h
N. Rudno - Nemšová
7. 9. o 13.30 h
Boleráz - Nováky
V. LIGA SEVER
6. 9. o 16.00 h
Častkovce - Kanianka
MAJSTROVSTVÁ OBLASTI
7. 9. o 13.30 hod.
Valaská Belá - Kamenec pod Vtáčnikom
Čereňany – Chren.-Brusno
Uhrovec - Nitrianske Pravno
Skačany - Čereňany B/Poruba
Pravenec - Veľké Uherce
6. 9. 14.00
Veľké Bielice – Sebedražie
6. 9. 16.00
Veľký Klíž - Opatovce nad Nitrou
I. TRIEDA
7. 9. o 13.30 hod.
Tužina - Malá Čausa
6. 9. 13.30
Zemianske Kostoľany – Ráztočno
6. 9. 16.00
Liešťany - Horná Nitra B
ŽIACI
I. LSŽZ U15, U14
7. 9. o 10.00 a 12.00 h
Horná Nitra - Karlova Ves
I. LMŽZ U13, U12
6. 9. o 10.00 a 12.00 h
Karlova Ves - Horná Nitra
II. LSŽ a LMŽ
6. 9. o 10.00 a 12.00 h
Nováky - Lok. Trnava
III. LSŽ a LMŽ SEVER
6. 9. o 10.00 a 12.00 h
N. Pravno/Pravenec - D. Vestenice
Z. Kostoľany - Nové Mesto
Beluša – Kanianka
N. Rudno - N. Dubnica
III. TŽS
7. 9. o 10.00 hod.
Ned.-Brezany – Chren.-Brusno
Malinová – Ráztočno
Hradec – Poruba
Tužina - Koš
Cigeľ – Kľačno
6. 9. 10.00
Sebedražie - Opatovce nad Nitrou
III. TŽJ
7. 9. o 10.00 hod.
Čereňany – Oslany
Valaská Belá - Rudnianska Lehota
7. 9. 13.30
Diviacka Nová Ves - Kamenec pod Vtáčnikom
7. 9. 13.30
Liešťany - Diviaky nad Nitricou
ŽENY
II. liga Žiačky sk. B
7. 9. o 13.00 h
Beluša – Horná Nitra