DOSPELÍ
IV. LIGA SZ
25. 10. o 14.00 h
Horná Nitra - Chocholná-Velčice
26. 10. o 14.00 h
Beluša - Kanianka
V. LIGA SEVER
26. 10. o 14.00 h
Podolie - D. Vestenice
Horovce – Cigeľ
Prečín - Lehota p/Vt.
Streženice - Malá Čausa
Uhrovec - Z. Kostoľany
MAJSTROVSTVÁ OBLASTI
26. 10. o 14.00 h
Rudnianska Lehota - Opatovce nad Nitrou
Čereňany - Nitrianske Rudno
25. 10. 14.00 h
Oslany – Chynorany
Nitrianske Pravno - Horná Nitra B
Kamenec pod Vtáčnikom - Sebedražie
I. TRIEDA
26. 10. o 14.00 h
Bystričany - Diviacka Nová Ves
Chren.-Brusno – Poruba
Ráztočno – Kľačno
Tužina - Diviaky nad Nitricou
25. 10. 14.00 h
Malinová - Nitrianske Sučany
Hradec – Nováky
Koš - Pravenec
II. TRIEDA
26. 10. o 14.00 hod.
Kostolná Ves - Veľká Lehôtka
Valaská Belá – Podhradie
Bojnice – Čavoj
25. 10. 14.00
Ned.-Brezany – Nitrica
Veľká Čausa - Temeš
DORAST
II. LSDZ a LMDZ
26. 10. o 10.00 a 12.30 h
Horná Nitra - ČFK Nitra
IV. LIGA SZ
25. 10. o 14.00 h
Tr. Stankovce - N. Rudno
26. 10. o 11.30 h
Holíč - D. Vestenice
Plevník-Drienové - Nováky
V. LIGA SEVER
26. 10. o 11.30 h
Košeca - Kanianka
MAJSTROVSTVÁ OBLASTI
26. 10. o 11.30 hod.
Valaská Belá - Veľký Klíž
Čereňany – Pravenec
25. 10. 11.30
Nitrianske Pravno - Veľké Uherce
Kamenec pod Vtáčnikom – Sebedražie
Ned.-Brezany - Veľké Bielice
25. 10. 14.00
Chren.-Brusno - Opatovce nad Nitrou
I. TRIEDA
Dohrávka 5. kola:
24. 10. o 14.00 hod.
Cigeľ - Liešťany
ŽIACI
I. LSŽZ U15, U14
26. 10. o 10.00 a 12.00 h
Horná Nitra - Levice
I. LMŽZ U13, U12
26. 10 o 10.00 a 12.15 h
Levice - Horná Nitra
II. LSŽ a LMŽ
25. 10. o 10.00 a 12.00 h
Partizánske - Nováky
III. LSŽ a LMŽ SEVER
25. 10. o 10.00 a 12.00 h
Nemšová - N. Pravno
Papradno – Kanianka
D. Vestenice - N. Dubnica
Z. Kostoľany – Beluša
26. 10. o 10.00 a 12.00 h
Led. Rovne - N. Rudno
III. TŽS
26. 10. o 10.00 hod.
Ráztočno – Koš
Ned.-Brezany – Kľačno
Malinová - Opatovce nad Nitrou
Hradec – Sebedražie
Tužina – Cigeľ
26. 10. 12.15
Chrenovec - Brusno - Poruba
III. TŽJ
25. 10. 11.30
Oslany – Čereňany
25. 10. 10.00
Kamenec pod Vtáčnikom - Diviacka Nová Ves
26. 10. 11.30
Rudnianska Lehota - Valaská Belá
26. 10. 11.30
Diviaky nad Nitricou - Liešťany
ŽENY
RL žiačky sk. B
25. 10. o 11.00 h
Horná Nitra - Tr. Teplice