Štvrtok, 23. november, 2017 | Meniny má Klement
Pridajte si svoje mesto
Riešime za vás

Upratanie zimného posypu

Aktuálny stav podnetu: Vyriešené Tento stav trval: 25 dní a 22 hodín
Autor podnetu: Mária Uhrová
Rieši: MSÚ Prievidza
Lokalita: Prievidza
Ulica: Baniča, Stodolu, Murgaša
Dátum nahlásenia: 13.5.2015
Dátum poslednej aktivity: 8.6.2015

Na nás, na uliciach Baniča, Stodolu, Murgaša, sa väčšinou pri jarnom upratovaní zimného posypu zabúda. Opravu plynovodu dokončili neskoro v jeseni, chodníky zostali špinavé od hliny. Spolu s pieskovým posypom to znepríjemňuje chôdzu. Príjemnejšie sa kráča za mostom po ulici Janka Kráľa. Potešilo by nás, keby aj okolo nás pozametali zimný posyp.

Ako sa tento podnet riešil:

13.05.2015
Redakcia
Autor: Redakcia
Dátum reakcie: 13.05.2015 (54 minút a 20 sekúnd od nahlásenia)

ďakujeme za podnet, oslovíme kompetentných.

18.05.2015
Zainteresovaná strana
Autor: Michal Ďureje, hovorca Prievidze
Dátum reakcie: 18.05.2015 (5 dní a 2 hodiny od nahlásenia)

Dobrý deň, 
takže ide o moju prvú reakciu na tomto komunikačnom kanály. Budem veľmi rád, ak budem môcť priamo reagovať na vaše dotazy. 
K podnetu: 
Čistenie ciest zabezpečujú po novom Technické služby mesta Prievidza. (ďalej len TSMPD) s podnetom upovedomíme priamo TSMPD, aby došlo k náprave.

20.05.2015
Redakcia
Autor: Redakcia
Dátum reakcie: 20.05.2015 (7 dní a 2 hodiny od nahlásenia)

S podnetom sa obraciame na technické služby mesta Prievidza

08.06.2015
Zainteresovaná strana
Autor: Michal Ďureje, hovorca Prievidze
Dátum reakcie: 08.06.2015 (25 dní a 22 hodín od nahlásenia)

Ulice Baniča, Stodolu, Murgaša boli vyčistené spolu s Ul. Sadová. Práce realizovala mestská spol. TSMPD. 

Pošlite podnet a budeme ho za vás riešiť! Kontakt na nás riesime@nasaprievidza.sk
Upratanie zimného posypu

Miesto hláseného podnetu