Utorok, 17. október, 2017 | Meniny má Hedviga
Pridajte si svoje mesto
Riešime za vás

Vyznačenie parkovacích čiar

Aktuálny stav podnetu: Vyriešené Tento stav trval: 4 mesice a 8 dní
Autor podnetu: Pavel Hudca
Rieši: MSÚ Prievidza
Lokalita: Prievidza
Ulica: Rázusa a mnoho ďalších
Dátum nahlásenia: 2.1.2015
Dátum poslednej aktivity: 10.5.2016

Parkovanie na sídliskách v Prievidzi je veľký problém. Každý si parkuje ako chce/ja mám miesto a čo ma po druhých/. Vznikajú veľké medzery medzi autami a potom nie je kde parkovať, aj keď sa vybudovalo niekoľko nových parkovísk. Myslím si, že keby sa na uliciach namaľovali na vozovku parkovacie pruhy, tak by sa získalo tiež niekoľko miest. Toľké roky sa už sľubuje, že za panelákmi na Rázusovej sa vybuduje nové parkovisko, ale ,,skutek utek".

Ako sa tento podnet riešil:

03.05.2016
Zainteresovaná strana
Autor: Roman Bartoš, Technické služby mesta Prievidza
Dátum reakcie: 03.05.2016 (4 mesice a 1 deň od nahlásenia)

V súčasnosti sa postupne realizuje vodorovné dopravné značenie v celej mestskej časti Nové mesto. 

Pošlite podnet a budeme ho za vás riešiť! Kontakt na nás riesime@nasaprievidza.sk

Miesto hláseného podnetu