Nedeľa, 20. august, 2017 | Meniny má Anabela
Pridajte si svoje mesto
Riešime za vás

Cesta na Ul.Energetikov

Aktuálny stav podnetu: Uzatvorené Tento stav trval: 6 mesiacov a 22 dní
Autor podnetu: Peter Toma
Rieši: MsÚ Prievidza
Lokalita: Prievidza
Ulica: Energetikov
Dátum nahlásenia: 28.1.2017
Dátum poslednej aktivity: 17.2.2017

Zlý, poškodený, opotrebovaný asfaltový povrch cestnej komunikácie na ulici Energetikov. Myslím si, že jeden z najhorších v meste.Asfaltový povrch treba vymeniť na celej ulici, aj na krátkej odbočke pre prístup áut do Objektu hromadných garáži a obchodu COOP jednota.

Odpoveď: Komunikácia na ul. Energetikov je zaradená do návrhu opráv na nasledujúce obdobie v celej dĺžke, vrátane plôch na parkovanie.

Pošlite podnet a budeme ho za vás riešiť! Kontakt na nás riesime@nasaprievidza.sk

Miesto hláseného podnetu

Odporúčame

Country tón Bojnice

Country zábava na futbalovom ihrisku v Dubnici

Koncert

Višňový sad (PD)

Predstavenie Divadla Astorka Korzo '90

Divadlo