Utorok, 21. november, 2017 | Meniny má Elvíra
Pridajte si svoje mesto
Riešime za vás

Zametanie ulice

Aktuálny stav podnetu: Vyriešené Tento stav trval: 25 dní a 17 hodín
Autor podnetu: Miloš Huba
Rieši: MSÚ Prievidza
Lokalita: Prievidza
Ulica: Východná
Dátum nahlásenia: 13.5.2015
Dátum poslednej aktivity: 8.6.2015

Chcem sa opýtať, či posypový štrk zo zimnej údržby ciest na Východnej ulici sa bude upratovať a kedy. Ešte by som sa chcel opýtať, prečo už minimálne tri roky sa prechod pre chodcov z časti Piesky za mostom na ulicu Sv.Cyrila  nenatiera. Je tam veľká frekvencia áut a v prípade nekosenia trávy v križovatke hlavnej cesty a cesty na most je táto križovatka úplne neprehľadná a hrozí nebezpečie dopravnej nehody. 

Ako sa tento podnet riešil:

14.05.2015
Redakcia
Autor: Redakcia
Dátum reakcie: 14.05.2015 (12 hodín a 17 minút od nahlásenia)

Ďakujeme za podnet, oslovíme kompetentných.

18.05.2015
Zainteresovaná strana
Autor: Michal Ďureje, hovorca Prievidze
Dátum reakcie: 18.05.2015 (4 dni a 20 hodín od nahlásenia)

Dobrý deň, 
Ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Čistenie ciest ako aj správu cestných komunikácií zabezpečujú po novom Technické služby mesta Prievidza. (ďalej len TSMPD) s podnetom sme upovedomili priamoTSMPD, aby došlo k náprave.

20.05.2015
Redakcia
Autor: Redakcia
Dátum reakcie: 20.05.2015 (6 dní a 20 hodín od nahlásenia)

S podnetom sa obraciame na Technické služby mesta Prievidza

08.06.2015
Zainteresovaná strana
Autor: Michal Ďureje, hovorca Prievidze
Dátum reakcie: 08.06.2015 (25 dní a 17 hodín od nahlásenia)

Čistenie predmetnej ulice bolo dokončené. Pokiaľ ide o priechod pre chodcov tu dávame nasledovné stanovisko. Priechody pre chodcov ako aj ostatné vodorovné dopravné značenie bude vyznačované počnúc dňom 15.6.2015. Po tomto termíne bude vyznačený aj predmetný priechod. 

Pošlite podnet a budeme ho za vás riešiť! Kontakt na nás riesime@nasaprievidza.sk
Zametanie ulice

Miesto hláseného podnetu