Štvrtok, 23. november, 2017 | Meniny má Klement
Pridajte si svoje mesto
Riešime za vás

Starostlivosť o detské ihrisko

Aktuálny stav podnetu: Vyriešené Tento stav trval: 7 dní a 15 hodín
Autor podnetu: Mária Uhrová
Rieši: MSÚ Prievidza
Lokalita: Prievidza
Dátum nahlásenia: 25.5.2015
Dátum poslednej aktivity: 2.6.2015

Chcela by som, aby sa mesto staralo prednostne o detské ihriská. Denne chodím okolo tohto pred materskou škôlkou za poštou na starom sídlisku. Mesto by mohlo určiť jedného kosca, ktorý by sa prednostne staral a pravidelne kosil detské ihriská. Veď malým deťom siaha tráva aj po pás, nehovorím o kliešťoch a rôzne ostré veci, ktoré tam ľudia môžu odhodiť a v tráve ich nevidno.

Ako sa tento podnet riešil:

28.05.2015
Redakcia
Autor: Redakcia
Dátum reakcie: 28.05.2015 (2 dni a 22 hodín od nahlásenia)

Ďakujeme za podnet, oslovili sme Mestský úrad v Prievidzi.

29.05.2015
Zainteresovaná strana
Autor: Michal Ďureje, hovorca Prievidze
Dátum reakcie: 29.05.2015 (3 dni a 14 hodín od nahlásenia)

Dobrý deň,

Tieto práce realizujeme prostredníctvom mestskej spol. TSMPD, ktorá zabezpečuje kosenie verejnej zelene v meste.

Máme stanovených zamestnancov z TSMPD, ktorí zabezpečujú iba údržbu a správu detských ihrísk- oplotených aj neoplotených.

V týchto dňoch je tráva aj na predmetnom ihrisku vyššia. Dôvodom je hlavne upršané počasie. V najbližších dňoch bude aj predmetné ihrisko pokosené. 

29.05.2015
Zainteresovaná strana
Autor: Michal Ďureje, hovorca Prievidze
Dátum reakcie: 29.05.2015 (3 dni a 22 hodín od nahlásenia)

Dobrý deň, ihrisko bolo pokosené: http://u.smedata.sk/artemis/files/4/01/14/pokosene_ihrisko.JPG?r=01f

 

Pošlite podnet a budeme ho za vás riešiť! Kontakt na nás riesime@nasaprievidza.sk
Starostlivosť o detské ihrisko

Miesto hláseného podnetu