Štvrtok, 23. november, 2017 | Meniny má Klement
Pridajte si svoje mesto
Riešime za vás

Konáre prekážajúce chodcom a vodičom

Aktuálny stav podnetu: Vyriešené Tento stav trval: 22 dní a 13 hodín
Autor podnetu: Ján D.
Rieši: MSÚ Prievidza
Lokalita: Prievidza
Ulica: Nábrežná pri Kauflande
Dátum nahlásenia: 7.9.2015
Dátum poslednej aktivity: 30.9.2015

Čakal som, že zodpovední a kompetentní pracovníci za úpravu (údržbu) zelene v meste odpília konáre na stromoch na jar pri zástavke MHD SAD Prievidza - Kaufland. Nestalo sa tak ani do konca leta. Konáre ihličnatých stromov na jednej strane sú 1 m nad chodníkom pre chodcov, na druhej strane prekážajú vjazdu autobusov MHD na zástavku. Konáre  listnatého stromu prekážajú autobusom pri vjazde a výjazde zo zástavky. Väčšine chodcom, mamičkám s kočíkmi na chodníku a vodičom na ceste to zrejme neprekáža a nevadí alebo sa v dnešnej dobe boja ozvať, prípadne napísať podnet na príslušné úrady. Zrejme je to pre nich strata času.
A ja sa pýtam, či sa dá s tým niečo robiť za "ostatných" chodcov a aj vodičov? Ďakujem.
K uvedenému problému posielam 3 fotografie.
S pozdravom J. D.

Ako sa tento podnet riešil:

21.09.2015
Redakcia
Autor: Redakcia
Dátum reakcie: 21.09.2015 (13 dní a 16 hodín od nahlásenia)

Ďakujeme za podnet,  posúvame ho kompetentným.

30.09.2015
Zainteresovaná strana
Autor: Michal Ďureje, hovorca Prievidze
Dátum reakcie: 30.09.2015 (22 dní a 13 hodín od nahlásenia)

Podnet je vyriešený, konáre opílené.

Pošlite podnet a budeme ho za vás riešiť! Kontakt na nás riesime@nasaprievidza.sk
Konáre prekážajúce chodcom a vodičom

Miesto hláseného podnetu