Sobota, 19. august, 2017 | Meniny má Lýdia
Pridajte si svoje mesto
Riešime za vás

Nevzhľadné miesto na ulici S.Chalupku

Aktuálny stav podnetu: Vyriešené Tento stav trval: 6 minút a 52 sekúnd
Autor podnetu: anonymný autor
Rieši: MSÚ Prievidza
Lokalita: Prievidza
Ulica: S. Chalupku
Dátum nahlásenia: 22.4.2015
Dátum poslednej aktivity: 22.4.2015

Na ulici S. Chalupku zostalo nevzhľadné a možno aj nebezpečné miesto po bývalom novinovom stánku. Zo zeme trčí dlhý hrubý drôt. Je to v blízkosti základnej školy, kde sa pohybuje veľa detí. Prosíme o úpravu tohto miesta. 
A ešte jedna prosba. Včera 9.4. a dnes 10.4. bolo uskutočnené čistenie vozovky na Riečnej ulici. Ale na Strednú a Zadnú ulicu sa už auto nepresunulo. Budú očistené aj tieto ulice? Aj na nich je po zime štrk. Za kladné vybavenie našej prosby vopred ďakujeme.

Ako sa tento podnet riešil:

22.04.2015
Redakcia
Autor: Redakcia
Dátum reakcie: 22.04.2015 (3 minúty a 46 sekúnd od nahlásenia)

ďakujeme za podnet, oslovili sme Mestský úrad v Prievidzi. Čakáme na stanovisko.

22.04.2015
Zainteresovaná strana
Autor: Michal Ďureje, hovorca Prievidze
Dátum reakcie: 22.04.2015 (3 minúty a 46 sekúnd od nahlásenia)

Majiteľ stánku dnes odpratal neporiadok po odstránení stánku. VPP pracovníci priestor vyčistili. 

22.04.2015
Autor podnetu
Autor: Juraj
Dátum reakcie: 22.04.2015 (8 minút a 46 sekúnd od nahlásenia)

ďakujeme za vyriešenie

Pošlite podnet a budeme ho za vás riešiť! Kontakt na nás riesime@nasaprievidza.sk
Nevzhľadné miesto na ulici S.Chalupku

Miesto hláseného podnetu

Odporúčame

Festival pastierskej kultúry

Festival pastierskej kultúry v Nitrianskom Rudne.

Iné

Višňový sad (PD)

Predstavenie Divadla Astorka Korzo '90

Divadlo